• Dołącz do nas

 

O nas

Witaj na naszym Portalu!

Dążymy do tego ,abyście mogli Państwo na naszej stronie znaleźć wszystko co niezbędne jest do posiadania zdrowego i szczęśliwego zwierzaka. Niezależnie od tego czy jest to papuga, pies, kot, żółw czy inny zwierzak celem naszego portalu jest propagowanie dobrego traktowania zwierząt które nas otaczają i całkowicie na to zasługują.

W naszej bazie możecie Państwo znaleźć firmy świadczące usługi dla naszych milusińskich. Dajemy Państwu możliwość zapoznania się z opiniami naszych użytkowników na temat usług z których zamierzacie Państwo skorzystać. Dzięki temu świadomie możecie wybrać firmę która spełni Wasze oczekiwania.

Na naszej stronie znajdą Państwo także ciekawe wywiady,artykuły i porady,zamieszczane przez grupę zootechników i miłośników zwierząt oraz lekarzy weterynarii.

 

Dla Firm:

Portal twoj-zwierzak.pl zrodził się z chęci promowania firm,fundacji,schronisk, które przez swoją działalność wnoszą duży wkład w zmianę sposobu spostrzegania zwierząt, ich pielęgnacji oraz opieki.

Bezpłatne i bezterminowe jest m.in.

- Posiadanie profilu swojej firmy na naszym portalu oraz wszystko co z profilem związane (logo, zdjęcia, banner, dane adresowe, opis firmy/działaności itd.)

- Możliwość dodania maksymalnie 3 usług/promocji w ramach swojego profilu firmowego. Aktywne korzystanie przez Państwa z tej usługi pozwoli nam bardziej efektywnie promować Państwa produkty.

- Państwa profil jest bezpłatnie otagowany, co daje możliwość bardzo szybkiego znalezienia wpisu firmy. Np. wpisanie w przegladarce twoj-zwierzak.pl#kosmetyki , twoj-zwierzak.pl#pielegnacjazwierzat zaprowadzi użytkownika bezpośrednio do Państwa profilu.

- Każdy profil firmowy może zostać oceniony w 5/6 stopniowej skali w oparciu o użytkowników którzy mieli możliwość skorzystania z Państwa produktów. Oceny domyślnie nie są publikowane do czasu moderacji przez administratora portalu. W przypadku wątpliwości co do intencji osoby dodającej opinię, jest ona konsultowana z firmą która została oceniona. Osoby bez zarejestrowania nie mają możliwości dodania oceny/komentarza

- Możecie Państwo również przesyłać do nas informację o nowych produktach, a my postaramy się taką informację umieścić w odpowiednim dziale.

- Promowanie firmy na naszym fan page`u 

Jeżeli chcecie Państwo zgłosić do nas swoją Firmę, możecie zrobić to sami, rejestrując się na stronie, lub zostawić to nam i wysłać swoje dane, logo,zdjęcia, opis firmy na k.sadowska@twoj-zwierzak.pl. Po rejestracji otrzymają Państwo mail z danymi do swojego profilu w celu edycji, dodawania  promocji. Rejestracja i utrzymanie swojego profilu jest bezpłatne i bezterminowe.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce kontakt.