• Dołącz do nas

fundacja boksery w potrzebie

Warszawskie spotkanie bokseromaniaków, Fundacja Boksery w Potrzebie

Dnia 30 września w Warszawie przy ul. Głębockiej, miało miejsce cudne wydarzenie pt. ,,Bokseromaniacy spotkajmy się'' utworzone przez Fundację Boksery w Potrzebie.

Bokseromaniacy przybyli licznie ze swoimi pociechami, adopciakami z Fundacji, choć bokserów nie w potrzebie również nie brakowało. Przedstawiciele Fundacji zasypywani byli licznymi pytaniami dotyczącymi pomocy porzuconym i chorym podopiecznym, ci natomiast chętnie opowiadali o celach i założeniach organizacji. 

Jesienne spotkanie z bokserami, nie tylko w potrzebie

W sobotę, 24 października w Warszawie, odbyło się spotkanie bokserów oraz miłośników tej rasy. Spotkanie zorganizowane zostało przez Fundację Boskery w Potrzebie pod hasłem ,Jesienne spotkanie z bokserami, nie tylko w potrzebie''. Udział w spotkaniu brali byli podopieczni Fundacji oraz boksie ,, z zewnątrz,,. Było głośno (dziękujemy Ozzi :) ), radośnie i tłoczno. Oprócz zabaw bokserowych na świeżym powietrzu, właściciele Rozrabiaków mogli zakupić gadżety bokserowe, mi.in. obroże, talerze, naklejki, figurki i mnóstwo innych rzeczy, wspierając tym samym działania Fundacjie.

Subskrybuj RSS - fundacja boksery w potrzebie