• Dołącz do nas
Szkolenie i Hotel dla Psów LUPUS
Głogoczów 847 32-444 Głogoczów
783 518 419
0

Brak głosów

Szkolenie i Hotel dla Psów LUPUS

Opis: 

„Szkolenie psa to nie tresura, to nauka współpracy psa z człowiekiem i człowieka z psem…” tej zasady się trzymamy i w myśl tego uczymy współpracy z własnym psem jego opiekunów.
Ponad 20 letnie doświadczenie w pracy w służbach mundurowych z psami pozwala na właściwe , profesjonalne i jednocześnie indywidualne podejście do pracy z każdym z naszych kursantów. Preferujemy indywidualną pracę z psem aby jak najlepiej dobrać metodę szkolenia do konkretnego psa.
Każdy pies jest inny, nie powtarzalny, ma inną wrażliwość, temperament i psychikę – to my musimy dobrać i dostosować metodę nauki tak aby efekty tej nauki były jak najlepsze.
Spotykamy się z opiekunem oraz z psem na indywidualnych zajęciach – dostosowując czas i możliwości do właściciela psa lub też mamy możliwość pozostawienia psa u nas w hoteliku , podczas pobytu psa u nas pracujemy z nim samodzielnie i po wstępnym szkoleniu pracujemy już wspólnie wraz z właścicielem pieska. W każdej chwili właściciel ma możliwość kontaktu z psem i uczestniczeniu w zajęciach szkoleniowych.
Oferujemy szkolenie z zakresu posłuszeństwa PT ,PO, obrony terenu ( szkolenia z pozorantami, zapewniamy sprzęt i profesjonalistów ), prowadzimy szkolenia psów pracujących, przygotowanie psów do wystaw, proponujemy również doradztwo i pomoc w podjęciu decyzji w wyborze i zakupie psa. Pomagamy rozwiązywać problemy złych nawyków oraz eliminujemy niewłaściwe zachowanie psów.

Udostępnij: