• Dołącz do nas
Sklep jeździecki Pro-horse
ul. Piłsudskiego 32 41-303 Dąbrowa Górnicza
515 135 760, 513 055 597
5

Ocena: 5 (Liczba oddanych głosów 2)

Sklep jeździecki Pro-horse

Opis: 

Sklep Jeździecki Pro-horse posiadający pełny asortyment dla konia, jeźdźca, a także sprzęt do wyposażenia boksów oraz stajni. Sklep powstał w oparciu o pasję, wiedzę i czynne uprawianie jeździectwa. Produkty dostępne w sklepie testowane są na bieżąco, gdyż Pro-horse to specjaliści w branży jeździeckiej, którzy sami odpowiadają za dobór produktów oraz realizację zamówień bazując na swoim wykształceniu (mgr, inż. zootechnik, instruktor jazdy konnej, hipoterapeuta) i wieloletnim doświadczeniu zarówno jako hodowcy koni, jeźdźcy i uczestnicy konkursów jeździeckich. To właśnie sprawia, że Pro-horse jest w stanie zadowolić każdego odbiorcę produktów oferowanych w sklepie. Główną cechą Sklepu Pro-horse i zarazem wyróżnieniem  jest pełen profesjonalizm i dążenie do zadowolenia klientów.  Sklep internetowy "Pro-horse" zabezpieczony jest certyfikatem SSL

Czynne w dniach: 
całodobowo
Zakres cen: 
brak informacji
Informacje dodatkowe: 
Sklep internetowy
Akceptujemy płatności kartą
Zdjęcia dodatkowe: 
Wydarzenia/Promocje: 
Masz problem ze swoim rumakiem? Nie wiesz co dalej? - NAPISZ do Nas !
środa, luty 3, 2016 - 21:30 do środa, Czerwiec 1, 2016 - 21:30

Zajmujemy się jeździectwem od wielu lat, mamy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu hodowli, jeździectwa, hipoterapii i dobrostanu koni. Nasze artykuły można znaleźć w magazynie "Gallop koń & jeździec". Wspólpracujemy z Instytutem Zootechniki w Krakowie.

KONIE TO CAŁE NASZE ŻYCIE!

Prowadzimy Internetowy Sklep Jeździecki www.pro-horse.pl - gdzie ZAPRASZAMY na ZAKUPY!

Udostępnij: 

Opinie

5

Sklep polecam w 100%! Szybka realizacja zamówienia, super kontakt, dobre ceny. Produkty wysokiej jakości! Ludzie znający się na jeździectwie - więc pomogą w wyborze i doradzą co lepsze. Każdy koń i jego właściciel będzie zadowolony :) POLECAM!!!