• Dołącz do nas
Ranczo Weterynarza - Hotel dla Psów Gdańsk
ul. Rycerska 32 83-022 Grabiny-Zameczek
600816205
0

Brak głosów

Ranczo Weterynarza - Hotel dla Psów Gdańsk

Opis: 

Ranczo to:
Profesjonalna i indywidualna opieka płynąca z serca i umysłu.
Jeśli stoją Państwo przed koniecznością znalezienia odpowiedniej opieki dla swojego pupila, jako lekarz weterynarii i zootechnik służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem.
Naszym gościom zapewniamy domową atmosferę dającą poczucie bezpieczeństwa, piękny teren rekreacyjny, wiejski klimat oraz całodobową opiekę weterynaryjną.
Przyjmujemy psy wymagające szczególnego nadzoru ze względu na stan zdrowia lub wiek. Podajemy leki i wykonujemy niezbędne zabiegi zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.
Hotel to dom, w którym mieszkamy, to troskliwa opieka, to ręce które przytulą, to również indywidualne podejście do potrzeb pupila i rytm dnia zgodny z jego przyzwyczajeniami. Zapewniamy naszym podopiecznym jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, zabawę z przyjaciółmi oraz opiekunami. Staramy się zapewnić wszystkim gościom taką formę aktywności, jaka jest zalecana.
Wiemy co przeżywają Państwo stając przed koniecznością pozostawienia psa w hotelu. Jesteśmy otwarci na wizyty zapoznawcze i długie rozmowy o pupilu :-) W trakcie pobytu utrzymujemy kontakt z właścicielem, umożliwiamy rozmowę z pupilem na skypie, a także chętnie robimy relacje fotograficzne.
Atutem Rancza jest jego dogodna komunikacyjnie lokalizacja. Nasza miejscowość Grabiny-Zameczek znajduje się w bliskiej odległości od Pruszcza Gdańskiego i centrum Gdańska.

Serdecznie Państwa zapraszamy

Wojciech Grabowski - lekarz weterynarii
Alicja Grabowska - zootechnik

Czynne w dniach: 
Poniedziałek-Niedziela
Informacje dodatkowe: 
Przyjmujemy rezerwacje
Zdjęcia dodatkowe: 
Udostępnij: