• Dołącz do nas
Hunter-Polska
Janasa 31
32/6311073
0

Brak głosów

Hunter-Polska

Opis: 

HUNTER to tradycyjna, rodzinna firma, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów dla psów i kotów. Nasz asortyment obejmuje obecnie 5500 różnych produktów, począwszy od obroży, szelek i smyczy z różnych materiałów, przez psią modę i funkcjonalne ubrania, poduszki, legowiska, skończywszy na produktach do pielęgnacji skóry i sierści psa, innowacyjnych zabawek i przekąsek.

Jakość w naszej firmie zaczyna się od zakupu najwyższej jakości surowców. Procesy produkcyjne odbywają się wg precyzyjnych, najwyższych standardów. Również prezentacja naszych produktów odbywa się na najwyższym poziomie, gwarantującym najlepszy wybór dla naszego klienta. Głównym celem naszych działań jest zadowolenie naszych klientów i dobre samopoczucie psów i kotów.

Kreatywność i najwyższa klasa obsługi odgrywają kluczową rolę w codziennej pracy w naszej firmie. Ponadto, koncentrujemy wszystkie nasze wysiłki, aby połączyć jakość z atrakcyjnym wzornictwem, maksymalną funkcjonalność i absolutnym bezpieczeństwem.

Czynne w dniach: 
Od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00
Informacje dodatkowe: 
Sklep internetowy
Zdjęcia dodatkowe: 
Udostępnij: