• Dołącz do nas
Hotel Psi Mariot
ul. Gorlicka 21, 61-318 Poznań
507 283 333, 61 872 66 17
0

Brak głosów

Hotel Psi Mariot

Opis: 

Nasi goście są u nas traktowani wyjątkowo, mieszkają z nami w domu, na warunkach domowników. Uczestniczą w naszym życiu i mają nas, nasz dom oraz ogród do swojej dyspozycji całodobowo. Opiekę oferujemy przez cały rok, również i w święta. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby cały pobyt podopiecznego u nas był po prostu przyjemny.

Młodsze i energiczniejsze psy mogą do woli spędzać czas na wspólnej zabawie, ale i tym starszym zapewnimy należyty spokój i komfort na czas nieobecności właściciela. Staramy się ten czas umilać pieszczotami oraz spacerami, poświęcają im maksymalnie dużo swojej uwagi.

Jako doświadczeni hodowcy, a przede wszystkim miłośnicy zwierząt, posiadamy dużą wiedzę na temat ich zachowania. Psy kochamy i „czujemy”. W naszym domu prowadzimy także zajęcia socjalizacyjne dla psów dorosłych oraz psie przedszkole. Zajmujemy się behawioryzmem i doradztwem kynologicznym. Na miejscu oferujemy również salonik kosmetyczny dla psów.

Czynne w dniach: 
brak informacji
Zakres cen: 
brak informacji
Informacje dodatkowe: 
Przyjmujemy rezerwacje
Zdjęcia dodatkowe: 
Udostępnij: 

Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /var/www/tz/data/www/twoj-zwierzak.pl/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15