• Dołącz do nas
Grupa Szkoleniowa Vadecorso Sp. z o.o.
53-238 Wrocław, ul. Ostrowskiego 30/123
71 363 31 47
0

Brak głosów

Grupa Szkoleniowa Vadecorso Sp. z o.o.

Opis: 

Grupa Szkoleniowa Vadecorso to zgrany zespół ludzi z przyświecającą im misją edukacji społecznej. Misję swą realizujemy poprzez prowadzenie szkoleń w sposób innowacyjny i odbiegający od standardowego podejścia. Stawiamy na rozwój osobisty bez ograniczeń wiekowych. Szanujemy Ciebie i Twoje poglądy poprzez dostęp do wiedzy.
Naszymi wartościami są: Edukacja – Pasja – Jakość.

Należymy do grupy osób, którzy wysoko stawiają sobie cele. Postawiliśmy sobie za cel edukację społeczną, choć nie jest to cel jedyny. Grupa Szkoleniowa Vadecorso nastawiona jest na prowadzenie wszelkich szkoleń, krusów, spotkań i prelekcji, z różnych dziedzin i branż, dla uczestników w różnym wieku o różnym statusie społecznym. Nasze szkolenia prowadzić będziemy w formie stacjonarnej. Co rozumiemy przez edukację społeczną? Jest wiele obszarów w różnych dziedzinach naszego życia, gdzie wydaje nam się, że wiemy odpowiednio dużo i to pozwala nam na swobodne poruszanie się w otaczającym nas środowisku. Dotyczy to nas wszystkich – bez wyjątku. Zdarza się jednak, że życie weryfikuje naszą wiedzę doprowadzając nas do przysłowiowego zderzenia się ze ścianą. Nagle uświadamiamy sobie, jak niewiele wiemy, jak dużo musimy się nauczyć w danym temacie. To moment kiedy myślimy o szkoleniach. Tak, jest jeszcze Internet, ale czy zawsze znajdujemy tam wyczerpujące i wiarygodne odpowiedzi na nasze pytania?
W ofercie znajdują się również szkolenia zawodowe i hobbystyczne – to te kolejne cele.

W krótkim skrócie jesteśmy grupą ludzi, którzy mają duży bagaż doświadczeń z różnych zakresów począwszy od małej firmy po korporację. Jesteśmy otwarci na ludzi i skupieni na przyświecającej nam misji, do której można zaliczyć dzielenie się wiedzą, umożliwienie pozyskiwania tej wiedzy przez innych, edukację, coaching. Naszym celem jest dzielenie się naszą wiedzą i przekazywanie jej innym. Zależy nam na tym, aby umożliwić innym pozyskiwania wiedzy, umiejętności, nie „biegając” po stronach internetowych, ale od najlepszych, od zapraszanych na szkolenia autorytetów, naukowców, czy specjalistów.
Mamy ambicję być firmą, której Klient znajdzie wszelkie odpowiedzi.

Czynne w dniach: 
Biuro pon - pt, 9:00 - 17:00. Szkolenia w wybrane soboty
Zakres cen: 
od 149 PLN
Informacje dodatkowe: 
Przyjmujemy rezerwacje
Akceptujemy płatności kartą
Wydarzenia/Promocje: 
Żywienie psów - podstawy teoretyczne oraz praktyka
Żywienie psów
sobota, Kwiecień 18, 2015 - 09:00 do 16:00

Prawidłowe żywienie jest podstawą dbania o zdrowie i dobre samopoczucie każdego organizmu, także psów. Jednak wiedza o tym, jak to robić ciągle wydaje się mało dostępna i chaotyczna, szczególnie w świecie zalewanym reklamą rozmaitych produktów. Na naszym szkoleniu specjaliści znający podstawy medyczne oraz posiadający wieloletnią praktykę hodowlaną opowiedzą jak optymalnie żywić psy w różnych sytuacjach i na różnych etapach życia.
Szkolenie skierowane jest do właścicieli i przyszłych właścicieli psów, opiekunów w schroniskach i domach tymczasowych, personelu pomocniczego w lecznicach. Zapraszamy również pozostałe osoby zainteresowane niniejszym tematem.

PROGRAM, a w nim będzie mowa miedzy innymi o takich tematach:
Składniki odżywcze,
Systemy żywienia psów,
Żywienie na różnych etapach życia,
Diety lecznicze,
Skręt żołądka - fakty i mity,
Jak czytać opisy na opakowaniach karm dla psów,
Przekąski dla psów - czym kierować się przy wyborze,
Zatrucia pokarmowe.

Więcej informacji: https://www.vadecorso.pl/szkolenia/zywienie-psow-podstawy-teoretyczne-or...

Praca z psem agresywnym
Praca z psem agresywnym
sobota, Maj 16, 2015 - 09:00 do 16:00

Agresja psów jest jednym z najczęstszych problemów z jakimi stykają się posiadacze psów i osoby z psami pracujące. Nasz expert Marcin Wierzba opowie o rodzajach zachowań agresywnych, o tym skąd pochodzą i jak je rozpoznać. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się co zrobić w sytuacji spotkania z agresywnym psem.
Szkolenie skierowane jest do właścicieli i przyszłych właścicieli psów, opiekunów w schroniskach i domach tymczasowych, weterynarzy i techników wet. Zapraszamy również pozostałe osoby zainteresowane niniejszym tematem.

Program, a w nim:
Mowa ciała psów - jak rozpoznać zamiary psa?
Co to jest agresywność i agresja?
Zachowanie człowieka w stosunku do psa.
Pytania i dyskusja.

Wiecej informacji na stronie www: https://www.vadecorso.pl/szkolenia/praca-z-psem-agresywnym-2

Masaż psów - warsztaty praktyczne dla właścicieli z psami. Masz wpływ na jakość życia swojego psa
Masaż psów - warsztaty praktyczne dla właścicieli z psami
sobota, Maj 16, 2015 - 09:00 do 16:00

Warsztaty mają za zadnie przygotować opiekunów psów do przeprowadzania masażu relaksacyjnego. Zapraszamy właścicieli psów oraz hodowców. Uczestnicy poznają zasady masażu pod okiem doświadczonego rehabilitanta pracując z własnymi psami. Ze względu na specyfikę warsztatów grupa jest nieliczna, co daje możliwość indywidulanego szkolenia każdego uczestnika. Część praktyczna będzie poprzedzona wykładem mającym za zadanie przybliżenie teoretcznych podstaw masażu. W bloku teoreretycznym zoopsycholog omówi znaczenie masażu relaksacyjnego w pracy z psami wykazującymi zachowania niepożądane. Podczas zajęć każdy uczestnik będzie miał możliwość konsultacji z prowadzącymi, tak aby po zakończeniu szkolenia mógł samodzielnie pracować w własnym psem. Uwaga: w szkoleniu mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie z psami posiadającymi aktualne szczepienia/książeczkę zdrowia. Uczestnicy otrzymają pisemne certyfikaty potwierdzające odbycie szkolenia.
Szkolenie jest podzielone na dwie części: teoretyczną i praktyczną.
A w programie:
Co to jest masaż, rodzaje masażu.
Wybrane elementy podstawowej wiedzy z anatomii psów.
Techniki masażu.
Wskazania i przeciwskazania do masażu.
Metodyka wykonywania masażu.
Rola masażu w pracy z psem wykazującym zachowania niepożądane (lęki, fobie, dysfukcje sojalizacyjne, stres, utrata wzroku i inne dysfunkcje).
Rola masażu w hodowli psów.
Zajęcia praktyczne - zdobycie umiejętności wykonywania masażu relaksacyjnego.
Pytania uczestników.

Udostępnij: