• Dołącz do nas
Futrzasty Kadr
795637462
5

Ocena: 5 (Liczba oddanych głosów 1)

Futrzasty Kadr

Opis: 

Sesje zdjęciowe zwierząt - bezstresowo, z przyjaznym podejściem w spokojnej atmosferze. Plener, studio, dom opiekuna. Zdjęcia z zawodów, szkoleń, wystaw.

Śląsk i Małopolska, za zwrot kosztów dojazdu cała Polska

Zdjęcia na potrzeby ogłoszeń adopcyjnych dla schronisk, fundacji - w miarę wolnego czasu - bezpłatnie.

Zapraszam również na sesje portretowe, glamour, ślubne, wnętrz, inne.

www.justynaszramowska.com

www.facebook.com/JustynaSzramowskaPhotography

Czynne w dniach: 
Pn-Nd
Zakres cen: 
od 100zł
Informacje dodatkowe: 
Przyjmujemy rezerwacje
Zdjęcia dodatkowe: 
Udostępnij: 

Opinie

5

Miałam przyjemność obserwować pracę pani Justyny już dwa razy. Podziwiam zarówno jej podejście do zwierzaków jak i do ludzi. Mogę polecić Futrzasty Kadr- każdemu, kto chciałby wejść w posiadanie pięknej pamiątki. Wypowiedź w kwestii, jakości zdjęć jest chyba zbędna ; ) Zdjęcia są fantastyczne!
JAKOŚĆ I MIŁA ATMOSFERA : )

0

Serdecznie polecam Justynę Szramowską i Futrzasty Kadr. W psim światku obracam się już kilka dobrych lat, wiem, że dobre zdjęcia do podstawa adopcyjnego sukcesu kazdego zwierzaka. Prace Justyny oraz to jakie tempo w znajdowaniu domów mają focone przez nią zwierzaki są tego najlepszym dowodem. Justyna jest profesjonalistką, zwierzolub z zamiłowania, prosto z serducha - a tylko tacy potrafią uchycić właściwe emocje, w dobrym momencie nacisnąć spust migawki i utrwalić to co tak ulotne. Miałam przyjemność kilkukrotnie obserwować jej pracę, a także stanąć przed jej obiektywem. Zero stresu, przyjazna atmosfera - a przecież o to w tym wszystkim chodzi. Justyna jest niezwykle wszechstronna - obfoci ślub, zrobi sesję ciążową, a także zesje z Twoim pupilem. Daję głowę, że sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających.