• Dołącz do nas
Psie Kocie Łakocie
Warszawa.
+48 533 081 470
0

Brak głosów

Psie Kocie Łakocie

Opis: 

Witamy

Produkty PsieKocie Łakocie to domowej roboty, naturalne karmy i przekąski dla psów i kotów. Firma powstała dla – i z udziałem – mojego Naczelnego Testera, adoptowanej mix-bokserki, Nitki oraz czterech przygarnietych kocich Testerów-Asystentów – Harnasia, Zosi, Dworki i Wiesi.

Przygoda z karmą domowej roboty rozpoczęła się z konieczności (większość moich kudłatych pupili miała lub ma problemy ze zdrowiem) i przyjemności, a także – przede wszystkim – aby w końcu móc kontrolować co tak naprawdę jedzą moje zwierzaki. Wszystkie składniki naszych wyrobów to produkty nadające się do spożycia przez człowieka, których na co dzień używamy do przygotowania naszych własnych posiłków, kupowane w sklepach spożywczych, od prywatnych dostawców i na targach.

Robimy co w naszej mocy, żeby produkty oferowane przez PsieKocie Łakocie były wolne od konserwantów (co w dzisiejszych czasach bywa trudne; osobiście nie wierzę, że istnieją produkty w 100% bio czy eco), nie dodajemy do nich żadnych sztucznych aromatów, barwników lub chemicznych konserwantów. Jeżeli wiecie jak jeść zdrowo i w sposób zbilansowany – możecie i powinniście stosować te same zasady w stosunku do Waszych pupili. Wszystkie żywe stworzenia zasługują na prawdziwe i odżywcze (zdrowe!) jedzenie. One też chcą zdrowo jeść.

Myślę, że moja kudłata rodzinka zasługuje na lepsze odżywianie niż to, co proponują obecnie producenci komercyjni.

Życzymy smacznego

Informacje dodatkowe: 
Sklep internetowy
Udostępnij: 

Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /var/www/tz/data/www/twoj-zwierzak.pl/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15