• Dołącz do nas
Metaranch - stadnina i pensjonat dla koni
Nowy Jaworów 3 58-140 Jaworzyna Śląska
502550074
0

Brak głosów

Metaranch - stadnina i pensjonat dla koni

Opis: 

TRENING SPORTOWY

Proponujemy prowadzenie koni od dwu latka przez pierwsze starty do treningu i prowadzenia zawodnika, organizujemy zawody i pokazy w stylu western oraz kursy i szkolenia w naszym ośrodku w takich konkurencjach jak: reining, trail, superhorse, horsemanship.

NAUKA I DOSKONALENIE JAZDY KONNEJ

Dysponujemy terenem do nauki jazdy konnej zarówno w stylu klasycznym jak i western a co najważniejsze spokojnymi, zrównoważonymi końmi, które swoim przyjaznym zachowaniem pomagają przełamywać lęk i trudności nauki. Do dyspozycji naszych gości jest również parą koni zaprzęgowych z solidnie odrestaurowaną bryczką co wiąże się z bardzo przyjemnymi wycieczkami

STAJNIA
Jeżeli szukasz kameralnej stajni dla dla twojego Konia i Ciebie, nie lubisz tłoku i widowni a w koniach szukasz kontaktu z przyrodą – ZAPRASZAMY – posiadamy odpowiednio przygotowany plac do jazdy, fachową opiekę ,duże padoki. Od maja do listopada oferujemy dla zainteresowanych chów pastwiskowy.
Cena pensjonatu dla koni : 550 zł. miesięcznie.

RAJDY KONNE

Zapraszamy na wędrówki konne malowniczymi trasami turystycznymi w okolicach Książa na Dolnym Śląsku. Urozmaicone tereny, przepiękne krajobrazy, nieskażona przyroda gór Sowich, dają możliwość relaksu i niezapomnianych przeżyć na lonie natury. Wędrówki wiodą trasami o różnym stopniu trudności i długości, oferując szeroki wachlarz możliwości wyboru dogodnego szlaku – od spokojnych spacerów, przez urozmaicone wędrówki, aż po galopady leśnymi duktami… Swoboda i kontakt z natura, których brakuje nam w codziennym życiu, to właśnie to, co mogą ofiarować nam jazdy konne na Dolnym Śląsku .

 

Czynne w dniach: 
brak informacji
Zakres cen: 
brak informacji
Informacje dodatkowe: 
Przyjmujemy rezerwacje
Udostępnij: