• Dołącz do nas
Hotel Psigoda
Kolonia Gościeńczyce Zawilcowa 18, 05-505 Prazmow
+48 506 044 414
0

Brak głosów

Hotel Psigoda

Opis: 

KOMFORTOWA CAŁODOBOWA OPIEKA

Budynek hotelowy to murowany wolnostojący budynek z własną infrastrukturą, zbudowany w standardzie budynku mieszkalnego, ogrzewany ogrzewaniem wodnym podłogowym. W zimie w budynku panuje temperatura taka jak w mieszkaniach większości z nas. W budynku o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych znajduje się 15 różnej wielkości pokoi dla psów. W każdym pokoju jest łóżeczko dobrane do psiaka - stąd nie ma konieczości wożenia posłań, choć zawsze prosim,  aby zabrać z domu kocyk zapachowy, aby psiak szybciej mógl poczuć się bezpiecznie. Kocyk zapachowy ma największe znaczenie przy pierwszym pobycie, większość z gości, którzy odwiedzają nad regularnie już przy drugim pobycie wbiega radośnie na teren hotelu i raczej idzie szukać kolegów i koleżanek, które poznały wcześniej, choć z pewnością milej im w czasie snu i odpoczynku przytulić się do znanego sobie zapachu domu.  Hotel położony jest na tej samej posesji, co budynek, w którym mieszkamy, aby zwierzęta były zawsze pod naszą opieką.

BEZPIECZNA ZABAWA NA DUŻYM OGRODZONYM TERENIE

Psy w pokojach hotelowych wypoczywają. Poza czasem wypoczynku spędzają czas na zabawach na ogrodzonym blisko 1,5 hektarowym terenie i na spacerach w spokojnej zielonej okolicy. Aktywnie czas psiaki spędzają różnie, w zależności od kondycji, stanu zdrowia, temperamentu, osobowości i towarzyskości. Psiaki bawią się w grupach dobranych tak, aby czas wspólnej zabawy był czasem fajnym i aby żadne zwierze nie było zestresowane obecnością innych psów. Mało towarzyskie psiaki bawią się z nami lub wychodzą na indywidualne spacery po okolicy.  NIe mamy stalych godzin spacerow, psiaki wychodzą na minimum trzy aktywności dziennie. ale jedna aktywność może trwać  kilka godzin - jeśli np. gościmy młode psiaki, ktore lubią bawić się i rozrabiać z kolegami i koleżankami, zdrowie i pogoda pozwala na to bawią się na tarenie korzystająć z baseniku, możliwości kopania dołków, wyścigów lub zapasów z kolegami i koleżankami a do pokoi idą odpocząć i poleżęć w spokoju po posiłkach. Psiakimają do dyspozycji mnóstwo zabawek,  staramy się im także urozmaicać czas zabawami sprawnościowymi lub np. węchowymi.  Seniorom nie narzucamy nadmiernej aktywności, spędzają czas w taki sposób na jaki pozwala im kondycja i stan zdrowia. Jeśli psiaki otrzymują jakieś leki oczywiście je podajemy,  nie doliczamy za to żadnych dodatkowych opłat, dla nas to zwykły element codziennej opieki..

W TROSCE O NASZYCH GOŚCI 

Przed pozostawieniem u nas psiaka będą Państwo przez nas poproszeni o wypełnienie dość długiej ankiety dotyczącej charakteru, przyzwyczajeń, umiejętności, kondycji Waszego pupila, wszystko po to, abyśmy byli jak najlepiej przygotowani do opieki nad naszym gościem i żeby dla niego samego pobyt ten był przyjemny i bezpieczny. Szanujemy to, że czworonożni domownicy mają różne temperamenty i osobowości, szanujemy to, że każdy opiekun może mieć inne oczekiwania dotyczące opieki nad pupilem. W czasie pobytu psa u nas, na tyle na ile tylko będzie to możliwe, staramy się nie zmieniać jego rytmu dnia i przyzwyczajeń. Jesteśmy w stanie zająć się zarówno psami młodymi jak i starszymi wymagającymi szczególnej troski. Przyjmujemy psy spokojne i grzeczne, ale także te trudniejsze.

Zapraszamy!

Czynne w dniach: 
całodobowo
Zakres cen: 
od 40 do 120 złotych za dobę
Informacje dodatkowe: 
Przyjmujemy rezerwacje
Zdjęcia dodatkowe: 
Udostępnij: