• Dołącz do nas
Hotel dla Zwierząt Kochane Zwierzaki
Raków 50, 59-093 Kiełczów
666 601 428
0

Brak głosów

Hotel dla Zwierząt Kochane Zwierzaki

Opis: 

DOMOWY HOTEL DLA ZWIERZĄT -Kochane Zwierzaki (opieka szkolenia zabawa)
PSIA AGROTURYSTYKA – MIEJSCE MA ZNACZENIE -  tu każdy hotelowy gość staje się naszym PRZYJACIELEM
Prawdopodobnie najlepszy hotel dla zwierząt. Co nas wyróżnia? – wszystko! – klimat miejsca, przestrzeń, podejście do Zwierząt i czas, jaki im poświęcamy, brak kojców, domowe warunki, wiedza, tereny spacerowe, inne.
• Nasz hotel położony jest między Wrocławiem a Oleśnicą, wśród lasów, łąk, pól i stawów.
• naszym gościom oferujemy pobyt w warunkach domowych i całodobową opiekę wykwalifikowanych osób zajmujących się pracą ze zwierzętami
•Państwa Zwierzaki też mogą mieć wakacje, nasz hotel oferuje znacznie więcej - PSIA AGROTURYSTYKA - to kontakt, zabawa, szkolenia, super spacery, w tym wycieczki rowerowe. pływanie itd. oraz możliwość serwowania super jedzenia, w tym z warzyw i ziół z naszego ekologicznego ogródka.
• dbamy o komfort i dobrostan zwierząt podczas rozłąki z właścicielem.
• posiadamy duży, ogrodzony ogród, po którym psy mogą swobodnie biegać, ponad to oferujemy też spacery w terenie
• świadczymy usługi certyfikowanego petsittera (opiekuna zwierząt)
• prowadzimy szkolenia, świetlicę dla zwierząt, w tym szczeniaków oraz poprawną i pozytywną socjalizację psów wyłącznie w oparciu o pozytywne metody pracy ze zwierzętami
• nie uznajemy kojców, zamykania i izolacji zwierząt - zwłaszcza dla psów domowych stanowi to ogromne negatywne przeżycie, czasem traumę. Zwierzęta cały czas mają zapewnioną naszą uwagę i kontakt z nami.
• spacery z psami są monitorowane, z pierwszego pobytu otrzymują państwo od nas pamiątkową płytę z przeglądowym filmem i zdjęciami z pobytu Zwierzaka
• oferujemy odbiór i przewóz  zwierzaka z każdego miejsca w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami
Bonusy:
- film z pierwszego pobytu gratis,
- każdy 11 pobyt zwierzaka gratis
-  w przypadku zwierzaków z jednego domu możliwość indywidualnego ustalania warunków i ceny
- przy pobycie powyżej 14 dni dodatkowo 10% rabatu
- kwestie żywienia i gotowania do indywidualnego ustalenia
www.kochanezwierzaki.com.pl
Domowy Hotel Kochane Zwierzaki, to miejsce, w którym do zwierząt podchodzimy z  wiedzą, pasją, miłością, zaangażowaniem i fascynacją. W naszym hotelu zwracamy szczególną uwagę na emocje zwierząt i ich dobrostan, rozumiemy psią i kocią "mowę", komunikujemy się ze zwierzętami w sposób, jaki tego potrzebują. Do każdego zwierzaka podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego potrzebom zgodnym z jego charakterem i temperamentem. Przy indywidualnym uzgodnieniu proponujemy elementy pozytywnego szkolenia nad uzyskaniem pożądanego zachowania.
Wszystkich państwa, którym zależy na profesjonalnej opiece i bezpiecznym miejscu dla swojego Pupila na czas swojej nieobecności zapraszamy do nas. Sądząc po zadowoleniu dotychczasowych klientów wysuwamy wniosek, że nasz hotel i sposób w jaki tutaj podchodzimy do zwierząt jest wyjątkowy i sprzyja przede wszystkim komfortowi Państwa zwierzaków w czasie rozłąki. Zapraszamy serdecznie Zespól Hotelu Kochane Zwierzaki.

Czynne w dniach: 
06 - 00.00
Zakres cen: 
brak informacji
Informacje dodatkowe: 
Przyjmujemy rezerwacje
Udostępnij: