• Dołącz do nas
Hippica sprzęt jeździecki
Krzywopłoty ul. Hardego 32-310 Klucze
+48 32 647 16 70, +48 32 647 16 72
0

Brak głosów

Hippica sprzęt jeździecki

Opis: 

Na początku lat 90. Zbigniew i Edyta Kostrzewscy, łącząc pasję jeździecką i doświadczenie w produkcji obuwia, założyli firmę produkującą sprzęt jeździecki. W miarę upływu czasu, drobne przedsiębiorstwo rozwinęło się w wiodącą firmę na rynku produkcji obuwia jeździeckiego w Polsce pod marką Hippica.

Dziś Hippica jest najpopularniejszym producentem w swojej branży w Polsce, dostępnym w wielu sklepach jeździeckich na terenie całego kraju, a także coraz popularniejszym w całej Europie. Produkty od wielu lat są sprzedawane na największych targach jeździeckich w krajach Unii Europejskiej.

Hippica cieszy się dużą popularnością dzięki wysokiej jakości materiałów używanych w produkcji, precyzyjnemu wykonaniu i odpowiedniemu stylowi produktów. Własny ośrodek jeździecki ze stawką koni sportowych pozwala właścicielom na dokładne sprawdzenie produktów, zanim trafią do sprzedaży, w warunkach stajennych, podczas codziennego użytkowania a także podczas startów w zawodach. Warto również dodać że produkty są wykonane w całości w Polsce z Europejskich materiałów wysokiej klasy.

Informacje dodatkowe: 
Sklep internetowy
Udostępnij: