• Dołącz do nas
Dogotel Hotel dla psów
ul. Hermanowska 26a, Wrocław
601 75 88 44, 71 373 68 53
0

Brak głosów

Dogotel Hotel dla psów

Opis: 

To nie tylko dach nad głową i spanie w ciepłym legowisku. Przede wszystkim są to warunki, do których Twój pies jest już przyzwyczajony. Dlatego pobyt w takim hotelu dla psów będzie z pewnością przyjemniejszy dla niego, jeśli będzie miał tak jak w domu.
Najistotniejszy jest tu kontakt z domownikami, którzy zwracają się do niego po imieniu, głaskają lub przytulają. Dzięki temu pies wie, że ktoś się nim zajmuje. Czuje się w tym miejscu bezpiecznie i spokojnie biegnie mu czas pobytu w hotelu dla psów.
Jednym słowem musi mieć stworzone odpowiednio komfortowe warunki, by zaakceptował swój nowy dom, w którym będzie mógł być spokojny, a w przyszłości chętnie do niego wracać. Pensjonat dla psów staje się wtedy bezpieczną przystanią na czas wyjazdów swoich właścicieli.
Gdy nasz podopieczny zaakceptuje nowe miejsce, zwłaszcza po dłuższym pobycie u nas, lubi je. W większości przypadków psy chętnie przebywają wśród innych psów. Dlatego taki hotel dla psa staje się drugim domem, do którego chętnie wracają.

Informacje dodatkowe: 
Przyjmujemy rezerwacje
Udostępnij: