• Dołącz do nas
dlaZwierzaka.eu
Szkolna 2, 23-100 Bychawa, Polska
81 5 258 329
0

Brak głosów

dlaZwierzaka.eu

Opis: 

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie, a skoro zaczynamy w ten sposób, to wyjdźmy z założenia, że na początku zawsze wypada się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie. Kim jesteśmy? Skąd pomysł na prowadzenie sklepu zoologicznego? Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Pytań jak zawsze jest wiele, ale zamiast Cię zanudzać przydługim wstępem, odpowiemy na te, które pojawiają się najczęściej:

 

- Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi, którzy uwielbiają zwierzęta i nie wyobrażają sobie życia bez nich. Ze swojej pasji uczyniliśmy sposób na życie - w naszym zespole znajdują się technicy weterynarii, zootechnicy, wolontariusze, którzy pomagają w schroniskach dla bezdomnych zwierząt. Całą naszą miłość do zwierząt skupiliśmy w jedność i przekuliśmy na internetowy sklep zoologiczny dlaZwierzaka.eu. Dzięki temu masz pewność, że nie widzimy w tym jedynie zarobku, a szansę na podzielenie się swoją pasją i wiedzą z innymi ludźmi.

 

- Skąd pomysł na sklep zoologiczny?

Ponieważ znamy się na tym jak mało kto! Doświadczenie, które zdobyliśmy w całym swoim życiu, w trakcie nauki, pracy czy po prostu przebywania ze zwierzakami dało nam do zrozumienia, że ogromnym błędem byłoby nie zrobienie kroku w kierunku własnego sklepu.

 

- Dlaczego wybrać właśnie dlaZwierzaka.eu?

Oprócz asortymentu, który jest znakomicie znanym miłośnikom zwierząt, oferujemy dużo więcej. Codziennie powiększamy asortyment o nowe, nietypowe i mało znane w Polsce marki. Współpracujemy z producentami z całej Europy, a często z jeszcze dalszych zakątków świata. Nasze innowacyjne podejście do branży zoologicznej gwarantuje Tobie to, że w naszym sklepie znajdziesz artykuły, których próżno szukać u innych.

Czynne w dniach: 
Poniedziałek - piątek
Informacje dodatkowe: 
Sklep internetowy
Przyjmujemy rezerwacje
Udostępnij: