• Dołącz do nas
Cmentarz PSI LOS
Konik Nowy pod Warszawą
22 783 60 06, 601 309 045
0

Brak głosów

Cmentarz PSI LOS

Opis: 

Cmentarz "Psi Los" w Koniku Nowym koło Halinowa, pod Warszawą jest najstarszym cmentarzem zwierząt działającym w Polsce. Jest na nim pochowanych już kilka tycięcy domowych przyjaciół.

Od niepamiętnych czasów ludzi i zwierzęta domowe łączy szczególna więź. Dla wielu ludzi zwierzę domowe staje się najlepszym przyjacielem i jest traktowane jako członek rodziny, bez względu na to czy to jest pies, kot, królik, chomik czy fretka. Zwierzęta domowe obdarzają swoich właœcicieli bezwarunkowym, bezgranicznym przywiązaniem i miłoœcią. Dlatego za życia, jak i po œmierci zasługują na szczególny szacunek i pamięć. Historia godnego pochówku zwierząt domowych liczy kilka tysięcy lat. Już w starożytnym Egipcie zwierzęta miały swoje cmentarze. Obecnie zwyczaj pochówku zwierząt domowych praktykowany jest prawie w każdym zakątku Świata. Gdy przychodzi moment nieunikniony i ukochany przyjaciel odchodzi, dla każdego jest to chwila bardzo bolesna, przepełniona bólem i ogromną pustką. Dlatego warto godnie pożegnać swojego przyjaciela, zapewniając mu godne miejsce spoczynku, które będziemy mogli odwiedzać.

W 1991 roku otworzyliśmy pierwszy w Polsce Cmentarz Zwierząt Domowych. Jest on położony w miejscowości Konik Nowy (gmina Halinów, województwo mazowieckie).
Świadczymy usługi, które obejmują pochówek zwierząt domowych oraz ich dowóz na cmentarz.
Cmentarz powstał z myœlą o ludziach, którzy pragną w godny sposób pożegnać swoje zwierzęta. Ból i żal po stracie jest mniejszy, gdy człowiek ma świadomość, że po jego przyjacielu zostaje trwały ślad w postaci miejsca, które będzie mógł odwiedzać. Jesteœmy po to, żeby służyć pomocą Państwu w tych ciężkich chwilach.

Udostępnij: