• Dołącz do nas

Warszawskie spotkanie bokseromaniaków, Fundacja Boksery w Potrzebie

Dnia 30 września w Warszawie przy ul. Głębockiej, miało miejsce cudne wydarzenie pt. ,,Bokseromaniacy spotkajmy się'' utworzone przez Fundację Boksery w Potrzebie.

Bokseromaniacy przybyli licznie ze swoimi pociechami, adopciakami z Fundacji, choć bokserów nie w potrzebie również nie brakowało. Przedstawiciele Fundacji zasypywani byli licznymi pytaniami dotyczącymi pomocy porzuconym i chorym podopiecznym, ci natomiast chętnie opowiadali o celach i założeniach organizacji. 

Na spragnionych i głodnych czekał obfity stół z pysznymi wypiekami i kompotem domowej roboty. Nie obyło się bez dużych zakupów na stoisku Fundacji, smycze, nerki (cudowne! osobiście polecamy!), obroże, czego dusza ludzka i psia zapragnie! Całkowity koszt gadżetów zasiliło konto bokserowe.

Boksery mogły się poznać, te nieco bardziej grzeczne mogły pobiegać bez smyczy. Na łakomczuchów czekały pyszne mięsne ciacha i miska wody. Każdy bokser mógł poczuć się jak gwiazda, gdyż sesji fotograficznych nie było końca. 

Fundacjo Boksery w Potrzebie robisz świetną robotę! Oby tak dalej! i więcej spotkań prosimy w tak przemiłym towarzystwie!

Nie znasz Fundacji? Zapraszamy na stronę http://fundacja-bokserywpotrzebie.pl

#niekupujadoptuj #bokserywpotrzebie #fundacjabokserywpotrzebie

Udostępnij: 
Zdjecie główne w treści?: 
Tak