• Dołącz do nas

Seria ,,Zrób to sam,,- posłanie dla małego pupila

Mamy w zanadrzu pare pomysłów dla Was, jak małym kosztem zrobić coś fajnego dla swojego zwierzaka. Mamy za sobą budowę (rękami i piłą :) )woliery dla swoich świnek, przebudowę wybiegu prosiaczkowego na bliźniak z sąsiadem królikiem ( z użyciem już profesjonalnego sprzętu :)). Ale to niedługo. Dziś na tapecie posłanie dla małego pupila- tym razem króliczego.

Na portalu aukcyjnym zakupiłam na wyprzedażach trochę materiału, igły do szycia ręcznego, mocną nić i ocieplinę na wypełnienie środka. Dla ozdoby tasiemkę, z której wykonałam ozdobną kokardę. Myślę, że będzie tam do czasu aż odkryje ją nasz uszaty.

Za 1mb materiału w małpiszony zapłaciłam 9.99, nić, ocieplina i nitka wraz z tasiemką to były groszowe sprawy. Za posłanie 70x50 uszyte ręcznie (,,ścieg,, zapamiętany z lekcji techniki z podstawówki), które niesamowicie zrelaksowało wykonawczynię, zapłaciłam naprawdę kilkanaście złotych. Król uszaty był lekko zdziwiony, po czym zaczął pieczołowicie kopać w swoim posłaniu. Gdy się zmęczył, poszedł dalej spać. Chyba mu się spodobało. 

Zachęcam do prób szycia, jest to relaksujące, nie jest trudne dla kogoś kto nie ma maszyny do szycia w domu (obiecuję!) jest świetną zabawą i można w nią wciągnąć swoje starsze dzieciaki.

Materiału i ociepliny zostało dużo, w kolejnym ,,projekcie,, legowisko dla prosiaków i poduchy dla psów, bo patrzą na królika z wyrzutem.

Udostępnij: 
Zdjecie główne w treści?: 
Tak

Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /var/www/tz/data/www/twoj-zwierzak.pl/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15