• Dołącz do nas

PupiLove Targi w Łodzi.

Zapraszamy na kolejne edycje niezwykłej imprezy dla wszystkich właścicieli i miłośników psów – PupiLove Targi, podczas której będzie można kupić najróżniejsze psie akcesoria i produkty. Część wystawców ma w swojej ofercie również produkty dedykowane dla kotów.
Najbliższe wydarzenia już:

20 października w Łodzi, 27 października w Bydgoszczy, 24 listopada w Olsztynie.

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi w Łodzi to wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będzie można odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które tworzą z pasją m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

PupiLove Targi to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Celem organizatorów jest pokazywanie, promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów niebanalnych produktów i akcesoriów dla zwierząt domowych. Będą wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków. Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, wychowania, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

Konkurs

Wśród odwiedzających PupiLove Targi  zostanie  przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają fantastyczne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w imprezie.

Pomagamy pomagać

Wydarzenie skupiające tak wielką ilość miłośników czworonogów jest doskonałą okazją do pomagania zwłaszcza tym zwierzakom, które nie miały szczęścia spotkać na swojej drodze kochających ludzi. Dlatego podczas każdej edycji będziemy gościli organizacje wspierające zwierzęta w potrzebie i z całych sił będziemy wspierać je w ich działaniach.

Gdzie i kiedy?

PuliLove Targi w różnych miastach ogłaszamy przede wszystkim za pomocą wydarzeń na FB na naszym fanpage’u PupiLove Targi.
Każde nasze targi możecie odwiedzić od godziny 10:00 do 18:00. Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny, a co bardzo ważne - przyprowadzone przez Was pupile będą mile widziane.

ZAPRASZAMY !!!

ps.uważnie śledźcie wydarzenia na https://www.facebook.com/PupiLoveTargi/ lub zerkajcie do nas w aktualności, będziemy Was tam na bieżąco informować gdzie co i kiedy :-)

ps.2 zdjęcia dzięki uprzejmości PupiLove Targi pochodzą z odbytych już wydarzeń.

Udostępnij: 
Zdjecie główne w treści?: 
Tak