• Dołącz do nas

Poznaj swojego sprzedawcę - Chloe`s House

Skąd pomysł na założenie ekskluzywnego sklepu dla zwierząt?
My - trzy przyjaciółki bezskutecznie szukałyśmy produktów wysokiej jakości dla naszych psów. Okazało się, że nie tylko my nie możemy nic ciekawego znaleźć na naszym „rodzimym podwórku”, a to co było dostępne było albo niesamowicie drogie, albo trzeba na to było długo czekać lub było słabej jakości, najczęściej pochodzenia chińskiego. Wpadłyśmy na pomysł, że skoro czegoś nie możemy znaleźć, to możemy to stworzyć. I tak zapełniłyśmy niszę obecną na naszym rynku. Przede wszystkim jesteśmy producentami ekskluzywnych legowisk i akcesoriów dla zwierząt, a nasz sklep to miejsce, w którym te produkty można dostać (choć są one dostępne także w innych dobrych sklepach internetowych i stacjonarnych).

Skąd się wzięła tak urokliwa nazwa Firmy?

Wiedziałyśmy, że chcemy tworzyć produkty ekskluzywne i wyjątkowe, z wysokiej jakości tkanin. Chcemy, aby legowiska czy ubranka podążały za obecną stylistyką obowiązującą w modzie. Fascynowała nas elegancja płynąca z domu mody Chloe, a pierwsze projekty dotyczyły legowisk – czyli domków dla psów i kotów. Stąd połączenie Chloe’s House. Staramy się, aby nasze produkty łączyła podobna estetyka, która sprawia, że akcesoria pasują do wielu wnętrz i stylów – od minimalistycznych i nowoczesnych po prowansalskie.

Załoga Firmy to..?

Anna Baryjewska, Ewelina Rybałtowska i Anna Szwogżlis – trzy pasjonatki mody i miłośniczki zwierząt.

Kto wymyśla powstałe produkty? Zabawki są tak piękne, że spokojnie mogłyby się nimi bawić dzieci :)

Wszystkie produkty wymyślamy same. Inspirujemy się zarówno tym co dzieje się na wybiegach mody, na ulicy ale także tym, co nas urzeka. Świetnym źródłem wiedzy są także nasi klienci, którzy podpowiadają nam co chcieliby u nas jeszcze kupić, czego im brakuje na rynku a z chęcią kupiliby od polskiego producenta, który kreuje ładne i praktyczne rzeczy. Zwierzaki bardzo często są substytutem dzieci, a z pewnością większość traktuje ich jako prawowitych członków rodziny, dlatego też produkty dla nich muszą być równie piękne jak dla ludzi i dzieci. Przede wszystkim liczy się jednak wygoda psa czy kota. Zadowolenie czworonożnego klienta jest dla nas tak samo ważne jak zadowolenie jego właściciela.

Kto szyje legowiska, zabawki?

Wszystkie produkty są szyte przez nasze krawcowe i szwalnie. Stała ekipa pomaga nam zrealizować nasze projekty przelane z myśli na papier. To oni również pomagają nam dopracowywać prototypy, które testujemy i doskonalimy, bo tylko sprawdzone modele trafiają do stałej sprzedaży.

Jak wygląda dzień pracy w Chloe's House?

Nie ma dwóch takich samych dni w naszej firmie. Cały dzień tworzą wizyty u krawcowych, odbieranie zamówień, pakowanie wysyłek, spotkania biznesowe z kontrahentami, telefony, omawianie nowych projektów, szukanie materiałów i komponentów, udoskonalanie projektów. To także cudowne spotkania z naszymi klientami, odpisywanie na maile, pomoc w wyborze najlepszego produktu niezdecydowanym osobom. Każdy aspekt tego co robimy przynosi nam ogromną satysfakcję i mimo, że o nudzie nie ma mowy nie narzekamy na brak wolnego czasu, bo kochamy to co robimy i… robimy to co kochamy.

Zapewne macie Państwo własnych modeli do testowania produktów? :) Są to Państwa zwierzęta, znajomych?

Do tej pory zwierzęta, które brały udział w sesjach to były nasze zwierzaki i naszych znajomych. Widząc jak piękne zdjęcia podsyłają nam klienci ze swoimi pupilami, chcielibyśmy do kolejnych sesji zaangażować także i inne zwierzęta. To w końcu oni są najlepszymi testerami każdego z naszych produktów i świetnie pozują na produktach Chloe’s House.

Najzabawniejsza historia związana z tworzeniem któregoś z projektów?

Każdy z produktów powstaje etapami i od pomysłu po wstawienie rzeczy do sklepu potrafi minąć nawet kilka miesięcy, dlatego też jest bardzo wiele śmiesznych sytuacji. Najwięcej zabawy miałyśmy podczas projektowania zabawek – szczególnie przy tworzeniu ich kształtów. Wszystkie z nich bardzo lubimy i jako dzieci same pewnie byśmy się nimi z chęcią bawiły, a podczas ich kreowania przypomniały nam się lata młodości.

Pomysł na BLOGA wziął się z..?

Blog stał się częścią naszej strony internetowej. Chcieliśmy na niej skupić takich miłośników zwierząt jak my, a blog jest naturalną formą bliższej komunikacji z klientami, którzy z czasem stali się także częścią naszej społeczności miłośników czworonogów.

Plany na przyszłość?

Nieustannie rozbudowujemy nasz asortyment. W najbliższej przyszłości chcemy poszerzyć naszą ofertę o nowe modele legowisk z budką, szelki, obroże i ubranka, dodać specjalne legowiska dla kotów, a także wprowadzić produkty wystawowe. W związku z tym, że to co robimy sprawia nam ogromną satysfakcję, a zadowolenie klientów napędza nas dodatkowo do działania, nie spoczywamy na laurach i tworzymy wciąż nowe produkty, które mają uprzyjemnić życie naszych psich i kocich przyjaciół.

Udostępnij: 
Zdjecie główne w treści?: 
Tak